14.06.2018

Кој ќе стане светски шампион за 2018? ⚽

Навивајте со Мануел Ноер, Лионел Меси или Кристијано Роналдо! Финалето на светското првенство во фудбал се наближува, а кај нашите Трговски Партнери можете да најдете се што ви е потребно за одличен фудбалски маратон. Искусете возбудливи фудбалски моменти и притоа добијте Cashback и Shopping Points како светски шампион!

Погледнете ги нашите Трговски Партнери!

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.