Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1,5 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА Online продавница

Контакт

 • Контакт
  mob: ++38971 315 460
 • Важно!
  Пред да направиш купување, те молиме осигури се дека твојот пребарувач е соодветно подесен за cookieѕ . Сите важни информации во врска со Online Shopping ќе ги пронајдеш во FAQs!
 • ID на Трговски Партнер
  369000037

Опис

Kupinapopust.mk е веб страна која нуди различни понуди за услуги и производи со безконкурентно ниски цени. Се трудиме да ги задоволиме потребите и вкусевите на секој поединец, па затоа нашите понуди се од најразличен тип. Се фокусираме на услуги и производи кои сите ние често ги користиме и ни се највеќе потребни.

Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме екслузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Групното Купување. Да ја искористиме.

 

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.