Frizersko Studio PERFEKT

Cashback & Shopping Points

 • 3% + 4 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА Cashback - картичка

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Сабота 10:00 - 20:00
 • Контакт
  mob: +389 70 690 660
 • ID на Трговски Партнер
  36301602
 • Card Pick Up
  Кај овој Трговски партнер можеш да си обезбедиш Cashback Card во форма на кредитна картичка.

Опис

Фризерскиот салон Перфект позади себе има 20 годишно искуство, успешна работа и задоволни клиенти.
Тимот кој работи сите овие години постојано се усовршува и надградува на семинари и обуки посетувајќи саеми во светските центри за убавина како што се Италија и Франција каде се презентираат сите новитети и трендови во оваа област.
Вршиме разновидни третмани за нега на коса употребувајќи производи од реномирани брендови. Повелете за да се уверите во квалитет за кој зборуваме.

Ве очекуваме
Фризерско Студио Перфект

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.