МОТОЛОГИСТИКА

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 25 - Трговија со автомобили по 6500 MKD Купување
  • 2% + 2,5 Посебни услови по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА Cashback - картичка B2B

Контакт

Услови


Во периодот од 01.11.2017 до 31.01.2018 добијте Super Cashback на следниве производи:
- сите модели кациги (Riders Helmets)
- сите филтри за воздух и масло (Oil & Air Filters)
- сите модели ретровизори (Motorcycle Back Mirrors)
- ламели и потисни плочи за моторцикли (Clutch plates, friction)
- предни и задни ѕвезди за моторцикли (Sprockets)
- сите сајли за кумплуг, километража, гас, кочница (Control cables)
- сите диск плочки за кочница (Brake pads)
- сите рачки за кумплуг и кочница (Clutch & Brake Levers)
- сите задни амортизери (Rear Shock Absorbers)

Опис


МОТОЛОГИСТИКА – MOTOPARTS обезбедува високо квалитетни резервни делови за моторцикли и скутери за потребите на македонскиот пазар.


Како постојан добавувач на резервни делови и опрема за моторцикли и скутери располагаме со повеќе од 20.000 артикли.
Постојано истражувајќи ги модерните трендови и потребите на пазарот, секојдневно го збогатуваме широкиот спектар на производи задоволувајќи го нашето менаџерско мото: најдобра цена- најдобар квалитет.
MALOSSI NGK GIANNELLI PROX WISECO ALL BALLS MOTUL RMS ENI DENSO RK BENDIX REPSOL HIFLO ARIETE METEOR DAYCO TKRJ YUASA MITAS ELF BRENTA MAGNETI-MARELLI NTN
Со продажба на делови за мотори работиме од 1995 година.
 

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.